Blok textu: Na rehabilitáciu
Blok textu: Na cvičenie
Blok textu: Hlavná strana
Blok textu: Na hry a zábavu
Blok textu: Na gymnastiku
Blok textu: Na sedenie
Blok textu: Doplnky
Blok textu: Ledragoma

© Copyright REHA Slovakia s.r.o.

O firme Ledragoma

Váš partner v rehabilitačnej oblasti...

REHA SLOVAKIA, s.r.o.

Firma LEDRAGOMMA bola založená v roku 1950 a ako taká bola prvým výrobcom veľkých lôpt, ktoré sa vyrábali z kvalitnej pružnej hmoty.

Lopty sú určené predovšetkým pre šport, fitnes, gymnastiku, voľný čas, alebo ako rehabilitačná pomôcka v zdravotníctve, prípadne ako hracia pomôcka v školách. Dlhodobé skúsenosti v rôznych oblastiach užívania, technologické zdokonaľovanie, neustále bádanie a skúšanie viedli okrem iného k vývoju nových materiálov, ako flexton silpower.

Tento materiál má vynikajúcu pružnosť a dodáva loptám väčšiu bezpečnosť, spolu 

s príjemným pocitom dotyku pri používaní. Vysoké hodnotenie, ktoré firma LEDRAGOMMA dosiahla, je potvrdené aj systémom kvality ISO 9001:2000. Výrobky "maxafe" sú vyrobené z kvalitného materiálu flexton silpower, ktorý má zvýšenú bezpečnostnú odolnosť proti poškodeniu. To znamená, že pri náhlom prepichnutí alebo poškodení, lopty, vzduch sa stráca pomaly a nedochádza k celkovému prasknutí lopty (metóda ABS).

Výrobky s označením "maxafe" majú zamatový a mäkký povrch. Prednosťou týchto výrobkov je oprava malých trhlín alebo dierok špeciálnym lepidlom "FixaKit".

 

 

Objednávky:

 

REHA Slovakia s.r.o.

Brnianska 40
81104 Bratislava
tel: 02 / 54654318, 54777705
fax: 02 / 54654318, 54777705
mail: reha@reha.sk